• دانلود Family Farm Seaside – بازی مزرعه اندروید

  انتشار 14/08/03 بروز شده 14/08/03 بازدید شده 71نفر نویسنده دیدگاه(ها) 11 دیدگاه

  Family Farm Seaside بازی پرطرفداری برای اندروید از شرکت FunPlus در سبک مزرعه داری است که تا کنون بیش تر از 50 میلیون بار از Googleplay دانلود شده است. مزرعه ساحلیتان را در بین چندین میلیون کاربر در سرور جهانی بازی به وجود آورید و آن را به یکی از بهترین مکان های تفریحی و گردشی تبدیل کنید. تمامی امکانات رفاهی و اقتصادی را در آن فراهم سازید تا مردم از آن بازدید کنند.

  دانلود Family Farm Seaside - بازی مزرعه اندروید

  کشت و فروش محصولات کشاورزی در بازی Family Farm Seaside از اهمیت زیادی برخوردار می باشند و باید در اولویت قرار داده شوند. آبیاری و بذرپاشی به موقع از کار هاییست که در کشاورزی مهم هستند و نباید نسبت به آن ها به توجه باشید. تنوع بذر هایی که می توانید بکارید، بیشتر از آن چیزیست که به ذهنتان می رسد و پس از به فروش رساندن اولین محصولاتتان می توانید بذر های گران قیمت تری را از فروشگاه تهیه کنید.

  طبق توضیحات سازندگان، تنها در بخش کشاورزی بیش از 200 نوع محصول در این بازی قابل خرید و فروش هستند اما مزرعه داری فقط به این چیز ها ختم نمی شود! پرورش حیوانات اهلی در Family Farm Seaside و استفاده از لبنیات آن ها نیز اهمیت بسیار زیادی دارند و در کسب درآمد موثر می باشند. پروراندن حیواناتی نظیر گاو، گوسفند، اردک و مرغ از آن دسته ای هستند که باعث پیشرفت شما در طول بازی خواهند شد و علاوه بر این که از محصولات آن ها بهره می برید، قابل فروش هم هستند. با توجه به این که بازی Family Farm Seaside به صورت آنلاین و اینترنتی انجام می گیرید، رقابت شدیدی در بین کاربران و سایز بازیکنانی که در سرور حضور دارند، به وجود می آید و رغبت بیشتری می توانید به شغل مزرعه داری در سواحل بسیار زیبا مشغول شوید و درآمدی مجازی نیز از این راه عایدتان شود.

  حجم فایل : 46.69 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اینترنت دارید.

  دسته بندی ها