• دانلود DMZ North Korea – بازی نبرد کره شمالی

  انتشار 14/07/28 بروز شده 14/07/28 بازدید شده 62نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  DMZ North Korea از بازی های منتشر شده در سال 2007 به دست کمپانی Vivendi Games برای کامپیوتر می باشد که سبک شوتر سوم شخص و اکشن برای آن انتخاب شده است. داستان اصلی بازی، گروه تروریستی در کشور کره شمالی را روایت می کند که برای عملی کردن اهدافشان دست به گروگان گیری می زنند و این افراد را برای انجام عملیات خودشان تعلیم می دهند.

  دانلود DMZ North Korea - بازی نبرد کره شمالی

  اکثریت این افراد در کودکی به دام این پایگاه نظامی افتاده اند و به طور کامل تحت سلطه آنان قرار گرفته اند. در بازی DMZ North Korea به عنوان یکی از افسران ارتش آمریکا وارد عمل شوید تا این پایگاه را به طور کلی نابود سازید و رئسای آن را دستگیر کنید و به مراجع قضایی تحویل دهید. البته اختیار این را هم دارید تا افراد مورد نظر را به بد ترین شکل ممکن به قتل برسانید و درجات خود را در ارتش به بالاترین حد برسانید.

  بیشتر اعضای گروه، ژاپنی های بیگناهی هستند که مورد ظلم قرار گرفته اند و هیچ تقصیری در این ماجرا ندارند. پس به این نیرو ها در DMZ North Korea آسیبی نرسانید و ناجی آن ها باشید تا بعد ها شما را به عنوان یک قهرمان خطاب کنند. از اسلحه های پیشرفته و قدرتمندی برای پیشروی و نفوذ به پایگاه دشمن استفاده نمایید اما باید توجه داشته باشید که تیراندزای در مناطق شلوغ باعث به صدا در آمدن زنگ خطر خواهد شد و تمامی نیرو های ساکن در منطفه به سمتتان هجوم می آورند و به سختی جان سالم به در می برید. پس تا می توانید جانب احتیاط را رعیت کنید تا با مشکلی برخورد نکنید. لازم به ذکر است که بازی DMZ North Korea در ایران IGI 3 نیز شناخته می شود و شباهت هایی نیز با این فرانچایز بزرگ دارد ولی به هیچ وجه از این سری به حساب نمی آید.

  حجم فایل : 241.84 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها