• دانلود Champ Man – بازی مربیگری اندروید

  انتشار 14/07/28 بروز شده 14/07/28 بازدید شده 34نفر نویسنده دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  Champ Man یکی از محبوب ترین بازی های اندروید در سبک مربیگری فوتبال از شرکت SQUARE ENIX میباشد که در سال 2013 اولین نسخه آن بر روی Googleplay رفته است. خود را به عنوان یک مربی واقعی و حرفه ای در بین 434 تیم موجود در بازی ثابت کنید. این تیم ها از 23 لیگ جهانی و معتبر انتخاب شده اند و با پیشرفت مهارتتان در این عرصه، بهترین تیم ها برای عقد قرار داد با شما قدم به جلو خواهند گذاشت.

  دانلود Champ Man - بازی مربیگری اندروید

  با بازیکنان در بازی Champ Man به توافق برسید و آن ها را به بهترین شکل ممکن هدایت کنید تا نتیجه بسیار خوبی را از مسابقات بگیرید. بر افتخارات خود در مربیگری تیم های بزرگ اضافه کنید و این افتخارات را با سایر کاربران به اشتراک بگذراید تا برتری خود را نسبت به بقیه نشان دهید. شاید کار ساده ای به نظر برسد ولی بسیار پیچیده ایست و بیش از چندین ماه تلاش کنید که به یک مربی با تجربه و کاردان تبدیل شوید.

  بازی مدیریت یک تیم نیاز به هماهنگی با سایر افراد آن تیم دارد، پس حقوق همه آن ها را به موقع پرداخت کنید تا از تمامی نیرویشان برای پیروزی استفاده کنند. به کار بردن استراتژی های مخصوص در Champ Man که در دنیای واقعی نیز وجود دارند، باعث پیشرفت تیمتان می شود. فصل های متعددی را پشت سر خواهید گذاشت، پس نهایت تلاشتان را بکنید تا امتیازات لازم برای راه یابی به فصل بعدی را به دست آورید. مراقب باشید تا تنزل درجه در دسته ها پیدا نکنید، در صورتی این اتفاق می افتد که امتیاز مورد نیاز را کسب نکرده باشید. مشکلات و موانع زیادی در طول مسیر بازی Champ Man منتظرتان هستند تا شما را به چالش بکشند. نباید به همین زودی خسته شوید و از بازی دست بکشید، زیرا داشتن یک باشگاه خوب نیازمند صبر، حوصله و البته تلاش است.

  حجم فایل : 28.49 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.2 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها