• دانلود Claire – بازی دختر گمشده

  انتشار 14/07/23 بروز شده 14/07/23 بازدید شده 73نفر نویسنده دیدگاه(ها) 13 دیدگاه

  Claire عنوان بازی جالبی در سبک پلتفرمر با گرافیک دو بعدی از شرکت Hailstorm Games برای کامپیوتر است که در سبک ماجرایی و فکری در سال 2014 طراحی شده است. داستان اصلی بازی در مورد دختر جوانی به همراه سگش است که در یک سرزمینی شبیه به کابوس خود را پیدا می کنند، بدون آن که بدانند از کجا به این سرزمین پا گذاشته اند و چه اتفاقات خطرناکی منتظرشان هستند.

  دانلود Claire - بازی دختر گمشده

  به این شخصیت در بازی Claire کمک کنید تا به ترس و وحشتش غلبه کند و در این دنیای تاریک به کمک دوستان و خانواده اش برود. مهم ترین هدفی که این دختر در طول بازی دنبال می کند، کمک به مادرش است که به کما رفته و در وضعیت بحرانی به سر می برد. هم چنین سایر افرادی که او می شناسد، در چنگ دشمنان گرفتار شده اند و تنها اوست که می تواند به همه این افراد کمک کند و در نهایت به دنیای خودش با آرامش برگردد.

  تنها وسیله ای که در اختیار دارید، یک چراغ کوچک و کم نور است و به همراه سگتان باید از موانع خطرناکی عبور کنید و با افراد مختلفی ملاقات کنید تا مشکلات به وجود آمده را رفع نمایید. البته در Claire آیتم های دیگری هم در طول راه پیدا خواهید کرد که حمل آن ها با خودتان خالی از لطف نخواهد بود و در مواقع ضروری به کمکتان می آیند. مسیر داستان بسیار هوشمندانه و زیبا طراحی شده است، به طوری که می تواند چند پایان داشته باشد و این نتایج کاملا در دست بازیکن می باشند و بر طبق میل شما رقم می خورند. پیدا کردن راه نجات برای همه در بازی Claire کار دشواریست ولی باید صبر داشته باشید و همه روزنه های امید را در پیش بگیرید تا در نهایت بتوانید از این کابوس ترسناک خلاص شوید و بتوانید به زندگی عادیتان برگردید.

  حجم فایل : 78.75 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها