• دانلود Empire Rome Rising – بازی پادشاهی اندروید

  انتشار 14/07/23 بروز شده 14/07/23 بازدید شده 62نفر نویسنده دیدگاه(ها) 10 دیدگاه

  Empire Rome Rising بازی آنلاینی در سبک استراتژیک از شرکت Mountain Lion مخصوص اندروید می باشد که تا به حال پنج میلیون بار در Googleplay دانلود شده است. دهکده کوچک خود را در بازی بنا کنید و جمعیت بسیار کمی را که در ابتدا شاهد آن هستید، به مرور زمان افزایش دهید. هر چه قدر که تعداد جمعیت بیشتر باشد، تعداد مبارزان موجود در ارتش نیز بیشتر خواه شد و خیالتان از این راه راحت است.

  دانلود Empire Rome Rising - بازی پادشاهی اندروید

  افراد با استعداد فنون جنگی را در بازی Empire Rome Rising جمع آوری کنید و به آن ها مهارت های مهم نظامی را بیاموزید تا نبرد های بسیار خوب و موفقیت آمیزی را در آینده داشته باشید. هم چنین امکان تشکیل یا عضویت در اتحاد نیز در این بازی جالب قرار داده شده است و به کمک سایر اعضا می توانید کار های مهم تری انجام دهید که در تنهایی قادر به انجام چنین ماموریت هایی نبودید.

  در میان جنگجویان ارتشتان، یک قهرمان قدرتمند را تعلیم دهید تا گروه را به بهترین شکل هدایت کند و بر روحیه سربازان تاثیر به سزایی بگذارد. آماده دفاع یا حمله ناگهانی در Empire Rome Rising باشد، چون زمان خاصی برای چنین کار هایی در نظر گرفته نشده است و در بهترین موقعیت باید از قدرت سربازانتان بهره بگیرید و پیروز میدان شوید. تنها داشتن یک ارتش خوب نشانه پیروزی نیست، چون برای برتریت باید از استراتژی و نقشه مناسبی هم بهره مند شوید و بدون برنامه به جنگ نروید. قابلیت Chat و گفتگو در هر موقع از بازی Empire Rome Rising با فرد مورد نظرتان فراهم است و تنها با چندین کلیک می توانید تجربیات خود را به اشتراک بگذارید یا از تجربیات دیگران استفاده نمایید. گرافیک و کیفیت تصویر مناسبی را در این بازی شاهد هستیم که به همراه گیم پلی روان، نوید یک بازی خوب را در سبک استراتژیک می دهد.

  حجم فایل : 42.19 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اینترنت دراید.

  دسته بندی ها