• دانلود Anna – بازی ترسناک آنا

  انتشار 14/07/22 بروز شده 14/07/22 بازدید شده 46نفر نویسنده دیدگاه(ها) 50 دیدگاه

  Anna یکی از برترین بازی های سبک ترسناک و Point & Click ساخته شده به دست کمپانی Kalypso Media برای کامپیوتر است و جوایز زیادی را در سال 2012 گرفته است. داستان بازی در مورد شخصیتیست که گذشته و اتفاقاتی را که چندین سال پیش برای او افتاده اند، به طور کامل فراموش کرده است و حال تلاش می کند تا حافظه خود را با مراجعه به مکان های خاصی که وجود دارند، تقویت کند.

  دانلود Anna - بازی ترسناک آنا

  او به طور اتفاقی به کنار کارخانه چوب بری می رود که در کنار آن، خانه ای بدون سکنه پیدا می کند و چیز های عجیبی را به یاد می آورد که در مورد زنی به نام آنا است. حال در بازی Anna باید به این فرد کمک کنید تا در گوشه و کنار این خانه به گشت و گذار بپردازد و بتواند حافظه از دست رفته خود را با مراجعه به این مکان دوباره پیدا کند. اما با توجه به این که خانه مورد نظر پر از اشباحیست که در این دنیا رنج دیده اند، به هیچ وجه شما را راحت نمی گذارند.

  آن ها شما را تعقیب می کنند و در صورتی مرکتب شدن به یک خطا، اتفاقات بسیار بدی برایتان در نظر می گیرند. در چنین مواقعی از Anna نه تنها حافظه تان بهبود پیدا نمی کند، بلکه جانتان در خطر است و باید از آن خانه قدیمی به سرعت خارج شوید. صدا های عجیبی از آنا در همه جای این خانه توسط شما شنیده می شود که بازیکن را به ادامه بازی ترغیب می کنند. اما نباید به همه این صداهای ناشناخته توجه کنید، زیرا ممکن است مشکلات بسیار بزرگی را برایتان به وجود بیاورند. در اطراف خانه بازی Anna به جستجو مشغول شوید و پازل هایی را که ترس چاشنی آن ها شده اند، حل نمایید تا به یک سرنخ کلیدی دست پیدا کنید. آنا سعی دارد تا شما را از گذشته خودش نیز با خبر کند، زیرا به مرور زمان کاملا فراموش شده است و کسی به او در دنیای زندگان توجهی ندارد.

  حجم فایل : 395.32 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها