• دانلود Bridge Constructor – بازی پل سازی

  انتشار 14/07/21 بروز شده 14/07/21 بازدید شده 84نفر نویسنده دیدگاه(ها) 16 دیدگاه

  Bridge Constructor یا پل سازی از بازی های کم حجم در سبک فکری با ایده های خلاقانه ای از Headup Games برای کامپیوتر است و در ابتدا برای اندروید عرضه شد. هنر مهندسی خودتان را برای ساخت پل های متعددی در طول مراحل این بازی به کار گیرید تا به یکی از پل سازان برتر در کشور تبدیل شوید و پروژه های بزرگ تری را از شرکت های مختلف قبول کنید تا در نهایت از این راه درآمد کسب کنید.

  دانلود Bridge Constructor - بازی پل سازی

  برای ساخت و ساز در بازی Bridge Constructor نیاز به تجهیزات ساده و اولیه ای دارید که خود افراد در اختیارتان قرار می دهند و کنار هم چیدن آن ها به طور کامل بر عهده شماست. تنها یک راه برای ایجاد پل در این بازی وجود ندارد، بلکه با چندین راه می توانید این کار را انجام بدهید. البته توجه داشته باشید که پل های ساخته شده از استحکام کافی برخوردار باشند و با عبور وسایل نقلیه مختلفی از رویشان تخریب پذیر نباشند.

  هر بخشی را که در این بازی تجربه می کنید، وسایل نقلیه مخصوص به خود را برای تست استحکام دارند و پس از اتمام کارتان باید دکمه شروع را بفشارید تا آن ها از روی مسیر ساخته شده رد شوند. در برخی از قسمت های Bridge Constructor زیرسازی در اولویت اول قرار دارد و حتما باید به آن توجه داشته باشید تا در آینده با مشکلی روبرو نشوید. اما برخی از مراحل همانند اتصال دو جزیره به هم وجود دارد که وسط آن ها آب است و امکان قرار دادن هیچ تجهیزاتی بر روی آب وجود نخواهد داشت. در چنین شرایطی از بازی Bridge Constructor باید از قسمت های دیگری برای محکم سازی کمک بگیرید و تکیه گاه های مناسبی را انتخاب نمایید. در صورت انجام یک حرکت اشتباه در بازی می توانید به عقب برگردید و آن مشکل را به راحتی رفع کنید، اما در هنگام حرکت ماشین ها این کار امکان پذیر نیست.

  حجم فایل : 15.46 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها