• دانلود MouseCraft – بازی هنر موش ها

  انتشار 14/07/20 بروز شده 14/07/20 بازدید شده 56نفر نویسنده دیدگاه(ها) 10 دیدگاه

  MouseCraft یک بازی جدید در سبک فکری با راهبرد های استراتژی از کمپانی Crunching Koalas برای کامپیوتر است و در سال 2014 بر روی شبکه Steam منتشر شده است. طبق توضیحاتی که سازندگان در مورد بازی گفته اند، این عنوان ترکیبی از دو بازی Tetris و Lemmings می باشد که سال ها پیش توسط همین شرکت طراحی و عرضه شده اند و موفقیت های نسبتا خوبی را از آن خود کردند.

  دانلود MouseCraft - بازی هنر موش ها

  در طول بازی MouseCraft باید به موش های آزمایشگاهی کمک کنید تا مسیر خود را برای رسیدن به پنیر پیدا کنند، بدون این که هیچ صدمه یا آسیبی به آن ها وارد شود یا گرفتار مسئول آزمایشگاه شوند. از یک مرحله ساده کارتان را شروع می کنید و جعبه های کوچک یا بزرگی را که بر سر راه موش ها قرار گرفته اند، جابجا می کنید تا در نتیجه راهی برای حرکت آن ها باز شود. مراحل اولیه فقط برای کسب مهارت و آموزش ترتیب داده شده اند.

  پس از این که مرحله های ابتدایی را پشت سر گذاشتید، نوبت به بخش هایی می رسد که نیاز به تفکر و سرعت عمل دارند و به همین راحتی نمی توانید آن ها را به اتمام برسانید. خلاقیت عجیب و جالبی در ساخت MouseCraft به کار رفته است که آن را با سایر عناوین هم سبک متمایز می کند. به طور مثال هوش مصنوعی موش ها به قدری خوب طراحی شده است که تشخیص مسیر آن ها در برخی از مواقع، کاربر را شگفت زده می کنند و باعث افزایش جذایت می شوند. بیشتر از 80 مرحله گوناگون با افکت های صوتی و تصویری متفاوت در بازی MouseCraft ایجاد شده اند تا میزان هوش خود را با کسب رکورد در آن ها تخمین بزنید و در کنار چنین ویژگی هایی از بازی کردن لذت ببرید. گرافیک بازی نیز به صورت Full HD می باشد و تمامی جوانب یک کیفیت خوب در سبک دو بعدی رعایت شده اند.

  حجم فایل : 125.95 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها