• دانلود Underworld Empire – بازی جنایتکاری اندروید

  انتشار 14/07/15 بروز شده 14/07/15 بازدید شده 22نفر نویسنده دیدگاه(ها) 9 دیدگاه

  Underworld Empire از برترین بازی های جنایی و نقش آفرینی سال 2013 میلادیست که به دست شرکت Kabam برای سیستم عامل های iOS و اندروید ساخته و عرضه شده است. برای وارد شدن به گروه جنایتکاران در این بازی جذاب، یکی از گروه هایی را که در طول تاریخ و در این زمینه فعالیت داشته اند، انتخاب نمایید. گروه هایی همچون مافیا، گانگستر ها و کارتل از جمله این گروه ها می باشند.

  دانلود Underworld Empire - بازی جنایتکاری اندروید

  دسته جنایتکاری خود را در بازی Underworld Empire تشکیل دهید تا قدرت را در منطفه به دست بگیرید و بر سایر بازیکنانی که به صورت آنلاین این عنوان را تجربه می کنند، حکمرانی کنید. از آن ها باج و خراج بگیرید و در صورتی که تن به این کار ندادند، گروهشان را منحل کنید و صدمه جبران ناپذیری به آن ها وارد سازید تا دفعات بعد، به موقع و در بهترین شرایط پرداخت کنند و به نوعی از شما و افرادتان حساب ببرند.

  مهم ترین هدفی که در طول این بازی دنبال می کنید، رسیدن به سمت پدر خواندگی پس از گذراندن بقیه سطوح می باشد و در صورت رسیدن به این مقام، درآمد هنگفتی از این راه نسیبتان خواهد شد. تنوع آیتم ها و اسلحه هایی که در Underworld Empire می توانید بخرید، به بیش از هزار نوع می رسد و به هیچ وجه این بازی، جنبه کسل کننده یا تکراری نخواهد داشت. پس از این که گروه را به ساماندهی کامل رساندید و افرادی را برای هدایت آن مامور کردید، به مناطق دیگری به صورت کاملا ناگهانی حمله کنید و امتیاز بسیار خوبی را عاید خود و تیمتان کنید. هر شخصیتی را که مانع پیشروی شما در مرحله های بازی Underworld Empire می شود، به بی رحمانه ترین روش بکشید و از آیتم هایش برای افزایش قدرتتان استفاده کنید تا دفعات بعدی کسی جرات مقابله با گروهتان را نداشته باشد.

  حجم فایل : 44.05 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اینترنت دارید.

  دسته بندی ها