• دانلود Zeit 2 – بازی سفینه جنگنده

  انتشار 14/07/06 بروز شده 14/07/06 بازدید شده 60نفر نویسنده دیدگاه(ها) 7 دیدگاه

  Zeit 2 از جمله بازی های دو بعدی شرکت Ubisoft در سبک Arcade و Shoot’em Up برای کامپیوتر است که در سال 2011 عرضه شده و عنوان نسبتا موفقی به حساب می آید. در این بازی باید به سفر زمان بروید و خود را به کهکشان های دیگری برسانید تا از نابودی نسل انسان ها جلوگیری کنید. دشمنان را به مرور زمان شناسایی کنید و با اسلحه های فوق پیشرفته ای که روی سفینه کار گذاشته شده اند، آن ها را به نابودی بکشید.

  دانلود Zeit 2 - بازی سفینه جنگنده

  جذاب ترین بخشی که در بازی Zeit 2 وجود دارد، شخصی سازی سفینه فضاییتان می باشد که به کمک آن هر کاری را ممکن می سازید و ماموریت های مختلفی را با آن به انجام می رسانید. در هر مرحله از بازی، امتیاز جمع آوری کنید تا بهترین آیتم ها را بر روی سفینه پیاده سازی کنید و بتوانید از پس دشمنان سرسخت و بسیار قوی در مراحل بالاتر بر آیید.

  بیشتر از 6 نوع گیم ماد برای تجربه فضا از ظوار متعدد برای کاربر قرار داده شده اند و بر طبق میل خود می توانید وارد یکی از این بخش ها شوید و به بازی بپردازید. Score Attack یکی از این ماد های Zeit 2 محسوب می شود که در آن تنها کسب امتیاز ملاک برای راه یابی به بخش بعدی می باشد و نیاز به نابودی دشمنان بسیار زیادی دارید تا رکورد های قبلی را بشکنید و دست آورد های جدیدی را نسیب خود کنید. Survival از دیگر قسمت های بازی Zeit 2 است، در این بخش تنها برای زنده ماندن از دست دشمنان فضایی و سفینه هایی که به سمتتان هجوم می آورند، تلاش خواهید کرد و فقط باید از دست آن ها فرار کنید. البته از بین بردن آن ها هم می تواند برای زنده ماندن هر چه بیشترتان کمک کند. گرافیگ و گیم پلی این نسخه از بازی در حد متوسطی قرار دارد و نمره 7/10 را از وبسایت IGN دریافت نموده است.

  حجم فایل : 273.67 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها