• دانلود Living Dead City – بازی شهر مرده اندروید

  انتشار 14/07/06 بروز شده 14/07/06 بازدید شده 32نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  Living Dead City یک بازی اکشن و شوتر سوم شخص از شرکت App Interactive برای سیستم عامل Android است که با حجم بسیار مناسب و گرافیک سه بعدی ساخته شده است. ویروس بسیار خطرناکی در بازی وارد بدن برخی از انسان ها و ساکنین شهر شده و آن ها را تبدیل به زامبی یا مردگان متحرک کرده است و به طور کامل کنترل خود را از دست داده اند.

  دانلود Living Dead City - بازی شهر مرده اندروید

  تنها انسان های بسیار محدودی در شهر مردگان بازی Living Dead City باقی مانده اند که به این ویروس خطرناک مبتلا نشده اند و حال باید به عنوان قهرمانی ظاهر شوید و آخرین انسان ها را از دست زامبی ها نجات دهید. خیلی مراقب باشید، چون تنها با یک گاز گرفتن ساده توسط این موجودات تبدیل به یکی از آن ها خواهید شد و دیگر کسی برای نجات انسانیست در شهر و حتی کشور باقی نخواهد ماند.

  اسلحه پیشرفته خود را از فروشگاه خریداری کنید و به جنگ آن ها بروید تا همگی را نابود سازید و ضد ویروسی را که اجزای آن در نقاط مختلف شهر پراکنده شده اند، به دست آورید. بعد از جمع آوری ضد ویروس در Living Dead City می توانید آن را به خودتان و افراد دیگر تزریق کنید تا دیگر خطر تبدیل شدن به زامبی به صفر برسد. البته گردآوری این ماده در طول چندین مرحله انجام می پذیرد و برای رسیدن به آن باید هزاران Zombie را قتل عام کنید تا شهر پاک سازی شود. برای کسب موفقیت و زنده ماندن در بازی Living Dead City نیاز به کسب مهارت در تیراندازی و نشانه گیری به سمت دشمن را دارید تا در کم ترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را از آن خود کنید. گرافیک سه بعدی و بسیاری خوبی برای این عنوان در نظر گرفته شده است و به همراه افکت های تصویری و صوتی بسیار لذت بخش خواهد بود.

  حجم فایل : 40.62 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 3.0 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها