• دانلود Catapult King – بازی منجنیق اندروید

  انتشار 14/07/03 بروز شده 14/07/03 بازدید شده 42نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  Catapult King نام بازی هیجانی در سبک متفاوتی از Chillingo International برای سیستم عامل اندروید است که در 2014 اولین نسخه از آن بر روی Googleplay رفت. آماده هدایت یک منجنیق بزرگ در بازی شوید تا به هر ساختمان یا قلعه ای که دوست داشتید، ضربه بزنید و آن را به طور کلی نابود سازید. گلوله های آتشین را درون منجنیق قرار دهید تا علاوه بر تخریب مکان مورد نظر، آتش سوزی هم به وجود بیاید.

  دانلود Catapult King - بازی منجنیق اندروید

  البته تنها گلوله های آتشین نیستند که در داخل دستگان قرار می گیرند، بلکه گلوله های دیگری نیز در بازی Catapult King وجود دارند که با همگی آن ها در طول مراحل آشنا خواهید شد. هر گلوله دارای ویژگی خاص خود می باشد و در زمینه های محدودی به کار می رود تا بیشترین بازده را داشته باشد و نتیجه مطلوبی حاصل شود. پرنسس در حال دزدیده شدن توسط اژدهایان است و نجات او بر عهده شما گذاشته شده است.

  توپ های مخرب خود را آماده سازید تا به اهداف مورد نظر شلیک کنید و به تدریج به آزادسازی پرنسس از دست نیرو های منفی بازی برسید. بر خلاف این که شوالیه های مدافع پرنسس در Catapult King باید به آزاد کردن او بیاندیشند، در حال کمک به شیاطین هستند و از پشت به کشورتان خنجر زده اند. حال نوبت شماست که درس حسابی بدهید و همگی آن ها را به چنگ بیاورید و با استفاده از منجنیق به جا های مختلف شلیک کنید تا سزای کارشان را ببینند. پس از کسب امتیازات متعدد در بازی Catapult King به قسمت Upgrades بروید تا اجزای منجنیق را ارتقا بدهید و از سطوح مختلف آن را بهبود ببخشید. بیش از 80 مرحله جالب و فانتزی در این بازی طراحی شده اند که همگیشان با طنز خاصی همراه اند و باعث سرگرمی بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند و اندرویدی خواهند شد.

  حجم فایل : 19.75 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.1 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها