• دانلود Monument Builders Alcatraz – بازی سازندگان

  انتشار 14/06/28 بروز شده 14/06/28 بازدید شده 57نفر نویسنده دیدگاه(ها) 18 دیدگاه

  Monument Builders Alcatraz جدید ترین نسخه از سری بازی های سازندگان اثر تاریخی برای کامپیوتر است که در سال 2014 توسط شرکت Big Fish Games منتشر شده است. در این ورژن از بازی به جزیره Alcatraz سفر کنید و به شخصیتی به نام Lloyd Andrews در ساخت یک بنای به یادماندنی کمک کنید تا به یکی از بهترین معماران در قرن حاضر تبدیل شوید.

  دانلود Monument Builders Alcatraz - بازی سازندگان

  کارگران و افراد ماهر را برای ساخت و ساز در بازی Monument Builders Alcatraz استخدام کنید تا به موقع ساختمان هایی را که به شهردار قول داده اید، تحویل دهید و پاداش خوبی را از این طریق نسیب خود نمایید. پس از جمع آوری مقداری پول می توانید کار خود را در سطح جهانی گسترش بدهید و نام و آوازه تان در کل منقطه به گوش همگان برسد. پس از این که مشهور شدید، افراد زیادی از سرتاسر کشور برای قرارداد اقدام می کنند.

  هر قراردادی را که برای کار می بندید، پاداشی برای اتمام آن در نظر گرفته شده است و اگر کار را در زمان کم تر و با ظرافت بیشتر تحویل دهید، بیشتر از حقتان پول دریافت می کنید. بیشتر از 50 مرحله با سطح های گوناگون در Monument Builders Alcatraz برای سرگرم کردن بازیکنان در نظر گرفته شده است و با پشت سر گذاشتن مراحل اولیه، مدیریت زمان مهم ترین چیزیست که باعث موفقیت شما در این بازی مدیریتی می شود. اما اوضاع و شرایط در بازی Monument Builders Alcatraz بر وفق مرادتان پیش نخواهد رفت، زیرا فردی با نام Call Palone دزدان ماهری را برای ضربه زدن به کسب و کارتان تربیت کرده است و هر چند وقت یکبار برای دزدی سر وقت بنا ها خواهند آمد. افراد نظامی و کاربلد را برای دفاع و از بین بردن چنین دزد هایی جمع آوری کنید و با قدرت هر چه تمام به سمت پیشرفت و آبادانی کشورتان حرکت نمایید.

  حجم فایل : 128.65 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها