• دانلود London Racer II – بازی رانندگی

  انتشار 14/06/24 بروز شده 14/06/24 بازدید شده 89نفر نویسنده دیدگاه(ها) 7 دیدگاه

  London Racer II نسخه دوم از بازی رانندگی در لندن برای برای کامپیوتر است و در سال 2002 توسط شرکت Davilex Games برای دوستداران ماشین سواری عرضه شده است. ماشین کوچک و شتابدار خود را از بین چندین مورد برای وارد شدن به خیابان های پر پیچ و خم در بازی انتخاب کنید و به رقابت بپردازید. روند مسابقات مطابق میلتان نخواهد بود، چون پلیس همیشه به دنبالتان خواهد آمد.

  دانلود London Racer II - بازی رانندگی

  در واقع همه مسابقاتی که در بازی London Racer II برگزار می شوند، به صورت غیر قانونی هستند و پلیس به شدت مخالف برگزاری آن هاست ولی هیجانی که در چنین رقابت هایی وجود دارد، در هیچ جایی نمی توان آن را تجربه کرد. پیست مسابقات در خیابان های کشور لندن نظیر آکسفورد، باکینگهام و ادینبورگ طراحی شده اند، البته این تنها خیابان ها نیستند که بر روی پیست قرار گرفته اند، بلکه باید از کوچه های تنگ و باریک هم عبور نمایید.

  امکان افزایش قدرت موتور و سایر اجزای ماشین در این بازی وجود دارد و با کسب امتیاز هم می توانید ماشین جدیدی خریداری کنید و هم بر روی قطعات آن در حد بسیار حرفه ای کار کنید. در طول مسیر London Racer II آیتم هایی همچون نیتروژن، آچار برای تعمیر و وسایل خرابکاری قرار داده شده اند و با برداشتن آن ها از روی زمین قادر به پیشروی نسبت به سایر رقبا هستید. با گذشتن از مراحل اولیه، قدرت و سرعت ماشین های رقیب هم افزایش پیدا می کنند و کسب مقام قهرمانی در چنین شرایطی بسیار سخت تر از قبل خواهد شد. اما شما هم در بازی London Racer II صاحب اتومبیل قدرتمندی شده اید و به خوبی از پس آن ها بر می آیید. داشتن سرعت عمل برای کسب مقام نخست حرف اول را می زند، زیرا از پیست های مسابقه معمولی عبور نمی کنید و امکان تصادف خیلی زیاد است.

  حجم فایل : 90.60 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها