• دانلود One Late Night – بازی نیمه شب

  انتشار 14/06/21 بروز شده 14/07/22 بازدید شده 4نفر نویسنده دیدگاه(ها) 49 دیدگاه

  One Late Night یک بازی ترسناک و وحشت انگیز از Black Curtain Studio برای کامپیوتر است و در سال 2012 با حجم مناسب و محیطی پر از رمز و راز منتشر شده است. داستان بازی در مورد مردیست که برای انجام کار های اداری خود به مدت یک شب در شرکت می ماند و تا دیر وقت مشغول به انجام رساندن این کار ها می شود. اما اتفاقات طبق روال پیش نمی رود پیچیده تر از آن چیزیست که فکر می کنید.

  دانلود One Late Night - بازی نیمه شب

  برای درست کردن قهوه به سمت آشپزخانه شرکت می روید تا به بیدار ماندتان کمک کند و سپس به دفتر کار بر می گردید ولی به مدت کوتاهی به خواب می روید. بعد از چرت کوتاهی که در ابتدای بازی One Late Night می زنید، شاهد اتفاقات بسیار عیجیبی در محیط اطراف می شوید، دستگاه کپی به کار افتاده است و صدا های عجیبی هم از چندین اتاق شرکت به گوش می رسد که باعث ترس شما می شوند.

  تمامی این اتفاقات را بر حسب توهم می گذارید و باری دیگر به آشپزخانه مراجعه می کنید تا قهوه را به اتاق کار ببرید. پس از این که به اتفاق در One Late Night باز می گردید، جمله ای با عنوان “I See You” بر روی صفحه مانیتور کامپیوتر نمایان شده و سپس عکس های وحشتناکی بر روی صفحه نمایش داده می شوند. در همین جاست که پی می برید به جز شخصیت اصلی، فرد دیگری هم در شرکت حضور دارد و او یک انسان معمولی نیست. برای روشن کردن قضیه دست به کار شده و مشغول به گشتن اتاق ها می شوید. در صحنه هایی از بازی One Late Night فقط برای چند لحظه ارواح را می بینید که در حال حرکت هستند و همین مورد باعث افزایش ترستان می شوند. اما با شجاعت کامل به تحقیقات خود ادامه می دهید تا عوامل مرموز را پیدا کنید و با خیال راحت به ادامه کارتان در دفتر کار مشغول شوید.

  حجم فایل : 218.91 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها