• دانلود Kingdoms at War – بازی امپراطوری اندروید

  انتشار 14/06/19 بروز شده 14/06/19 بازدید شده 44نفر نویسنده دیدگاه(ها) 4 دیدگاه

  Kingdoms at War نام بازی آنلاینی از A Thinking Ape برای سیستم عامل اندروید در سبک استراتژیک و اکشن محسوب میشود و بیش از پنج میلیون بار دانلود شده است. در این بازی به دوران قرون وسطی سفر کنید و لشکر عظیمی از نیرو های نظامی را برای نبرد با دشمنان آماده سازید. امپراطوری خود را تشکیل دهید و یک قلعه مستحکم برای خود بنا کنید تا از خطرات احتمالی در امان باشید.

  دانلود Kingdoms at War - بازی امپراطوری اندروید

  سرزمینی که در بازی Kingdoms at War وارد آن می شوید، پر از بازیکنان حرفه ای یا مبتدیست که روزانه به قلعه خودشان سری می زنند و در صورت امکان، حملاتی را برای نابودی و غارت کاربری دیگر تدارک می بینند تا بر قدرت و اقتدار خود بیافزایند. برای یکپارچه سازی منطفه، Alliance یا اتحادیایه گذاری کنید تا با چندین فرد دیگر متحد شوید و به کمک آن ها روز به روز پیشرفت کنید و از بهترین تاکتیک های نظامی بهره ببرید.

  نیرو های رزنگ و تیزی همچون جاسوسان، تبرزنان و شوالیه های قدرتمند تربیت کنید تا در نبرد ها پیروز میدان باشید و بر دارایی سکه و طلا اضافه کنید. Kingdoms at War تا حدودی جنبه تخیلی هم دارد، به طوری که از موجودات خیالی مانند اژدها می توانید برای نبرد استفاده کنید و با نگه داری از آن ها به یکی از قدرت های بزرگ منطقه تبدیل شوید. از تجهیزات بزرگی مثل منجنیق و دژکوب هم می توانید برای در هم شکستن قلعه دشمن کمک بگیرید و سپس با خیال راحت وارد مقر آن ها شوید و همگی را به قتل برسانید. برای شروع بازی Kingdoms at War باید یکی از سه انتخاب Conqueror, Monarch و Defender را در نظر بگیرید و نسبت به توانایی هایتان هدفدار بازی کنید. پیروزی یا باخت نیرو ها کاملا بستگی به استراتژی و نحوه حرکت دادن سربازان در جنگ های مختلف دارد و در انجام حرکات نیاز به دقت و سرعت عمل زیادی خواهید داشت.

  حجم فایل : 38.84 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.2 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اینترنت خواهید داشت.

  دسته بندی ها