• دانلود Spartan Wars – بازی اسپارتان اندروید

  انتشار 14/06/18 بروز شده 14/06/18 بازدید شده 55نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  Spartan Wars بازی جدیدی در سبک استراتژیک و جنگی مخصوص سیستم عامل اندروید ساخته شده توسط Tap4Fun است و در کم ترین زمان ممکن در بین بهترین ها قرار گرفت. این بازی توانسته بین 10 عنوان برتر اندروید و iOS در بیش از 20 کشور دنیا جای خود را تثبیت کند و نمرات درخشانی همچون 4.5/5 وبسایت Googleplay بیانگر جذابیت و محبوبیت آن در بین بازیکنان می باشد.

  دانلود Spartan Wars - بازی اسپارتان اندروید

  بازی Spartan Wars بیش از ده میلیون بار تنها برای Android دریافت شده است و با توجه به این که بازی به صورت آنلاین انجام می شود، روزانه چند صد هزار نفر با یکدیگر در حال رقابت هستند و برای کسب بهترین مقام در قسمت رکوردها هستند. ارتش خود را تشکیل بدهید و با آموزش ها سخت و موثرتان آن ها را تربیت کنید تا آینده بسیار خوبی را برای کشور مستقلی که در دست می گیرید، بسازید و نبرد های موفقیت آمیزی را پیش رو داشته باشید.

  این ارتش از سربازانی همانند شمشیربازان، تیراندازان و سواره نظام تشکیل شده است و در کنار آن ها می توانید جاسوس هایی را برای به دست آوردن اطلاعات از دشمنان آموزش دهید و به ماموریت بفرستید. در Spartan Wars می توانید با سایر دوستانتان یک اتحاد بسازید و مدیریت آن را بر عهده بگیرید و در جنگ های خونین و بسیار مهمی که منتظرتان هستند، پیروز میدان شوید و شکست خورده به مقر فرماندهی بازنگردید. در بخش Map یا نقشه بازی Spartan Wars قادر به شناسایی محل های سکونت بقیه فرماندهان یا همان کاربران از لحاظ جغرافیایی هستید تا در موقع حمله، بسیار دقیق عمل کنید و حساب شده به جلو حرکت کنید. قابلیت Chat و گفتگو با افراد دیگر فراهم گشته است و شلوغی آن در اتحاد به اوج خود می رسد و برای هماهنگی به این بخش و قسمت های مربوط به آن حتما نیاز پیدا خواهید کرد.

  حجم فایل : 38.84 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.2 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اینترنت خواهید داشت.

  دسته بندی ها