• دانلود Heroes Vs Zombies – بازی قهرمانان اندروید

  انتشار 14/06/17 بروز شده 14/06/17 بازدید شده 55نفر نویسنده دیدگاه(ها) 7 دیدگاه

  Heroes Vs Zombies عنوان بازی اکشن و استراتژیک ساخته شده توسط شرکت ServeSilicon Technologies در سال 2014 برای سیستم عامل Android با حجم مناسبی می باشد. پادشاهان زامبی در اکثریت مناطق بازی نفوذ کرده اند و هر فردی را که به او نزدیک می شوند، تبدیل به مرده متحرک می کنند. قهرمانان را برای نابودی آن ها به کنترل خود در آورید و در راستای اهدافتان به کار بگیرید.

  دانلود Heroes Vs Zombies - بازی قهرمانان اندروید

  این قهرمان ها از ویژگی ها و مهارت های خاصی بهره مند هستند که برای مبارزه و نابودسازی زامبی ها بهترین گزینه به حساب می آیند و بدون کمک آن ها، دنیا تبدیل به یک خرابه بدون انسان های سالم خواهد شد. وظیفه شما در بازی Heroes Vs Zombies چیدن سربازان و در رِأس آن ها، قهرمان مورد نظرتان است تا با جمعیت عظیمی از این موجودات بسیار خطرناک مقبله کرده و از مکانی که انسان ها زندگی می کنند، محافظت کنید.

  با کشتن هر زامبی در این بازی، سکه ای به دست خواهید آورد که با جمع آوری تعدادی از آن ها می توانید وارد فروشگاه شوید و اسلحه های جدیدی را برای نبرد ها بخرید. این مرده های متحرک به فرماندهی چند پادشاه در Heroes Vs Zombies به حرکت در می آیند و در صورت به قتل رساندن این پادشاهان، ریشه آن ها به نوعی خشک می شود و سرعت حرکتشان بسیار کند خواهید شد. به طوری که با کم ترین هزینه امکان نابودی تمامی آن ها وجود داشته باشد و به مرحله بعدی صعود می کنید. حرکت آن ها در بازی Heroes Vs Zombies بدون برنامه است و به سختی می توانید مسیر حرکتشان را از قبل تشخصیت دهید تا با توجه به تعدادشان، نیرو ها و تجهیزات را در آن مسیر آماده سازید. بر روی گرافیک بازی در حد معمولی کار شده است اما گیم پلی اعتیاد آور و بسیار جالبی را در این بازی مشاهده خواهید کرد.

  حجم فایل : 24.96 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.2 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها