• دانلود Legend Online – بازی افسانه اندروید

  انتشار 14/06/12 بروز شده 14/06/12 بازدید شده 72نفر نویسنده دیدگاه(ها) 7 دیدگاه

  Legend Online بازی آنلاین و پرطرفداری در سبک اکشن برای سیستم عامل اندروید محسوب می شود که توسط شرکت Empire Game Studio با حجم مناسبی انتشار یافته است. مبارز خود را برای حضور در نبرد های گروه یا تکی بازی آماده کنید تا نبرد هیجان انگیزی داشته باشید و با سلاح های قدیمی و کلاسیکی همچون شمشیر و زره دفاعی به همراه دوستانتان با غول های هر مرحله مقابله کنید.

  دانلود Legend Online - بازی افسانه اندروید

  شخصیت مورد علاقه خود را از بین چندین نژاد افسانه ای برگزینید و آیتم های مخصوص و تجهیزات جنگی را بر روی آن پیاده سازی کنید تا در نبرد ها شکست را تجربه نکنید. هر چند در بازی Legend Online امکان ندارد که فردی طعم تلخ شکست را نچشد ولی تلاش برای به دست آوردن موفقیت های پی در پی و قهرمانی در هر دوره از بازی نیز جذابیت خودش را دارد و نباید از هیچ تلاشی در طول هر مرحله دریغ کنید.

  ضربات عادی و حملات معولی برای از بین بردن Boss یا رئیس های هر مرحله کارساز نخواهد بود، بنابراین نیاز به حرکات و جادو های ویژه ای دارید تا با چند حرکت آن ها را از پا در آورید و به بخش بعدی صعود کنید. استفاده از چنین قدرت هایی در Legend Online فقط به مقدار محدودیست و هم چنین پس از یکبار استفاده باید چند ثانیه یا دقیقه صبر کنید تا دوباره فعال و قابل انتخاب شود. وارد کردن ضربات متعدد در بازی، Combat به وجود می آورند که امتیاز آن ها نسبت به ضربات معمولی بسیار بالاتر می باشد و باعث موفقیت زودرس می شوند. برای شروع بازی Legend Online ابتدا نیاز به ساخت اکانت در سرور دارید تا با نام یا لقب انتخابی خودتان دیده شوید و سایر کاربران را نیز از همین طریق شناسایی کنید. تصاویر پیش زمینه یا Background هایی که برای هر قسمت قرار داده شده اند، از افسانه ها و داستان های قدیمی و باستانی بهره می برند و جالب هستند.

  حجم فایل : 48.81 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اتصال اینترنت دارید.

  دسته بندی ها