• دانلود Extreme Roads USA – بازی کامیون سواری

  انتشار 14/06/10 بروز شده 14/06/10 بازدید شده 81نفر نویسنده دیدگاه(ها) 34 دیدگاه

  Extreme Roads USA ورژن جدید از سری بازی های شبیه سازی کامیون سواری از شرکت UIG Entertainment برای کامپیوتر می باشد و در سال 2014 میلادی منتشر شده است. برای وارد شدن به محیط ابتدایی بازی نیاز به تنظیم یک قرارداد و انتخاب ارزان قیمت ترین کامیون در گاراژ را دارید تا کار خود را از صفر آغاز کنید و به مرور زمان پیشرفت و گسترش را در کارتان به وضوح مشاهده کنید.

  دانلود Extreme Roads USA - بازی کامیون سواری

  اکثریت قسمت های کامیون را در بازی Extreme Roads USA می توانید به صورت سفارشی طراحی کنید و با جذابیت بیشتری به رانندگی در جاده های پر پیچ و خم مشغول شوید و باری های مشتریان را به دریافت هزینه ای به مقصد برسانید. هر چه قدر که بتوانید کانتینر بزرگ تر و جادار تری را بر روی کامیونتان قرار دهید، به میزان بیشتری هم می توانید سفارش دریافت کنید و درآمد بالاتری را نسبت به قبل نسیب خود کنید.

  حتی پلاک و آرم کامیون نیز در این بازی قابل تغییر است اما طبق معمول هر تغییری نیازمند هزینه ایست که از طریق باربری به دست می آورید و نباید در صرف هزینه ها زیادی روی کنید. زیرا در مراحل بالاتر Extreme Roads USA زمان بندی برای هر مرحله در نظر گرفته می شود و در صورت نداشتن کامیونی مناسب به موقع به مقصد مورد نظر نمی رسید و هیچ درآمدی کسب نخواهید کرد. جنگل ها، کوهستان ها و جاده های صعب العبور از جمله مکان هایی هستند که باید با سرعت هر چه تمام از آن ها عبور کنید و ماموریت های موجود در هر مرحله را با موفقیت به انجام برسانید. تعداد 5 تریلر و 5 کامیون در بازی Extreme Roads USA قرار گرفته اند که با تلاش نسبتا زیاد به همه آن ها خواهید رسید اما رسیدگی به موتور و بقیه قسمت های آن، هزینه بسیار بیشتری را نسبت به خریدشان می طلبد و باعث ایجاد مشکل خواهد شد.

  حجم فایل : 700 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها