• دانلود Hammer Quest – بازی جستجوگو اندروید

  انتشار 14/06/09 بروز شده 14/06/09 بازدید شده 57نفر نویسنده دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  Hammer Quest از بازی های در سبک Run سیستم عامل اندروید می باشد که شرکت Albin Falk آن را ساخته و سپس منتشر کرده است و از گرافیک مناسبی هم بهره مند است. خود را برای تجربه شش محیط و دنیای مختلف در بازی آماده کنید تا ماجراجویی های به یادماندنی در این سرزمین ها پشت سر بگذارید و بهترین امتیاز را در بین سایر کاربران اینترنتی به دست آورید.

  دانلود Hammer Quest - بازی جستجوگو اندروید

  نحوه کنترل بازی Hammer Quest به این روش است که تنها با حرکت یک انگشت دست بر روی صفحه نمایش گوشی، شخصیت مورد نظرتان را به حرکت در می آورید. برای گذر از موانع و مشکلاتی که در پیش رو دارید، نیاز به لباس های مخصوص و زره بندی شده ای هستید که تنها با خرید امکان پذیر هستند. هر چند سلاح های سرد و کلاسیک هم در افزایش سرعت کاراکتر تاثیر ویژه ای دارد اما مهم ترین عامل پیشرفت مربوط به نحوه حرکت خود بازیکن می شود.

  همان گونه که از بازی هم پیداست، مهم ترین سلاح در این بازی، یک پتک یا چکش است که در دست قهرمان اصلی قرار دارد و به هیچ وجه آن را از خود دور نگه نمی دارد. با این وجود که برای کسب بیشترین امتیاز در Hammer Quest باید هر شش مرحله را به طور مداوم پشت سر بگذارید و امتیار ثبت کنید اما به طور کلی، هیچ محدودیتی در گیم پلی آن ایجاد نشده است و به میزان قدرت و سرعت عملتان صاحب امتیاز و رتبه خواهید شد. در طول مسیر بازی Hammer Quest صندوقچه های گنجی را پیدا می کنید که در کم ترین زمان ممکن باید آن ها را باز کنید و از پول و سکه داخل آن در قسمت Upgrade ها استفاده کنید. امکان ثبت امتیاز در بازی، به اندازه کافی رقابت و چالش به وجود می اورد که این عنوان یک بازی اعتیاد آور باشد و ساعت ها شما را سرگرم سازد.

  حجم فایل : 23.65 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.0 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها