• دانلود Legends at War – بازی افسانه جنگ اندروید

  انتشار 14/06/07 بروز شده 14/06/07 بازدید شده 52نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  Legends at War عنوان بازی آنلاینی برای سیستم عامل Android در سبک RPG و استراتژیکی محسوب می شود که اولین نسخه از آن در سال 2013 توسط GREE INC منتشر شد. در ابتدای بازی باید یکی از قهرمانان و نژاد های افسانه ای را از بین چند نژاد انتخاب کنید تا وارد آن قبیله شوید و به فنون رزمی و نحوه ایجاد حکومت یکپارچه در سرزمین های اطراف به خوبی آشنا شوید.

  دانلود Legends at War - بازی افسانه جنگ اندروید

  البته قبل از این کار در بازی Legends at War نیاز به ساخت یک اکانت در سرور دارید تا به وسیله اینترنت به آن متصل شوید و وارد سرزمین حکومتیتان شوید. پس از این که کار ها و وظایف اولیه را برای رونق بخشیدن به قسمت های ابتدایی شهر به انجام رساندید، نبرد و جنگ با هیولا های غول پیکر را باید در اولویت قرار بدهید و اطراف مکانی را که در آن جا زندگی می کنید، از این موجودات بدذات و خبیث پاک سازی کنید.

  چند شخصیت افسانه ای برای آموزش در کنارتان خواهند بود و از هیچ کمکی دریغ نمی کنند تا بازیکن به محیط عادت کند و مبارزات خوب و قابل قبولی را با دشمنان داشته باشد. با وجود این که در Legends at War یک ارتش چندنفره را هدایت می کنید و از قبل سربازان تازه نفس و فرض را برای آن انتخاب نموده اید، قهرمان اصلی تنها فردیست که بیشترین قدرت را در بین سایر اعضای ارتش را دارد و در صف اول به عنوان فرمانده کل حرکت می کند. داشتن استراتژی و نقشه قبلی در بازی Legends at War از مهم ترین عوامل برای پیروزی در یک جنگ سخت و طاقت فرسا می باشد و برای حرکت نیرو ها و به خصوص قهرمان در میدان نبرد باید سرعت عمل و دقت کافی را داشته باشید تا کم ترین صدمه و آسیب به آن ها ورد شود و بتوانند در مراحل بعدی و در مقابل دشمنان جدید کمکتان کنند.

  حجم فایل : 41.26 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اتصال اینترنت خواهید داشت.

  دسته بندی ها