• دانلود Doodle Jump Easter – بازی دودل اندروید

  انتشار 14/06/04 بروز شده 14/06/04 بازدید شده 99نفر نویسنده دیدگاه(ها) 10 دیدگاه

  Doodle Jump Easter یکی از ورژن های بازی پرطرفدار دودل جامپ ساخته شده به دست Lima Sky برای سیستم عامل اندروید است که در رابطه با عید پاک طراحی شده است. شخصیت محبوب بازی یک بار دیگر بازگشته است تا از سطوح بلند بالا برود و با دشمنان فانتزی که در بازی موجود اند و با سلاح ساده ولی جالبی که بر روی دهنش کار گذاشته شده است، آن ها را از بین ببرد و به طور کلی نابود سازد.

  دانلود Doodle Jump Easter - بازی دودل اندروید

  با توجه به این که بازی Doodle Jump Easter بر اساس عید پاک می باشد، در پایان هر مرحله باید یک تخم مرغ رنگی به دست آورید تا به مرحله بعدی راه یابید. شاید در ابتدا کار آسانی به نظر برسد ولی با پیشرفت در مراحل، سرعت حرکت این تخم مرع ها و هم چنین تعداد دشمن افزایش می یابد و به همین سادگی نمی توانید کلید ورود به بخش بعدی را نسیب خود کنید. هیولاها ها نیز در افت سرعت شخصیت نقش به سزایی خواهند داشت.

  اما در این نسخه سعی شده است تا هیولاها به صورت کارتونی و از روی شخصیت های نسبتا بد عید مسیحیان ساخته شود تا حال و هوای دیگری به بازی بخشیده شود. 25 مرحله و سطح Doodle Jump Easter باعث ایجاد تنوع و چالش در آن شده است و هر کاربری که بتواند رکورد بسیار خوبی را در یکی از قسمت ها کسب نماید، می تواند آن را به صورت آنلاین ثبت کند. داشتن سرعت عمل شرط و اولیت اول در این بازی معروف است ولی استفاده از آیتم های مخصوص همانند فنر ها و سکو های پرتاب نیز از اهمیت ویژه ای برخورداند، چون در مواقع ضروری و جایی که چند هیولا به دنبالتان هستند، بسیار موثر واقع می شوند و به راحتی می توانید از دست آن ها فرار کنید. سکو هایی که از روی آن ها در بازی Doodle Jump Easter می پرید، انواع مختلفی دارند و بیشتر آن ها پس از یک بار برخورد، از بین می روند و دیگر قابل استفاده نخواهند بود.

  حجم فایل : 10.91 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها