• دانلود Eternity Hero – بازی قهرمان ابدی اندروید

  انتشار 14/06/02 بروز شده 14/06/02 بازدید شده 40نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  Eternity Hero نام بازی فانتزی و اکشنی از شرکت Studio Drill برای سیستم عامل اندروید است و در آن هدایت یک قهرمان نوجوان اما با تجربه را به دست می گیرید. جریانات بازی از جایی آغاز می شوند که به طور ناگهانی، سرزمینی که سال ها آرامش در آن حاکم بود، مورد تهاجم نیرو های اهریمنی و شیاطین قرار می گیرد و Princes یا همان شاهزاده نیز توسط آن ها ربورده می شود.

  دانلود Eternity Hero - بازی قهرمان ابدی اندروید

  همه ساکنان شهر مبهوت مانده اند و هیچ کسی جرات قدم گذاشتن به سرزمین بیگانگان و آزاد سازی پرنسس را از دست این افراد ظالم ندارد. این یک فرصت طلایی در بازی Eternity Hero است که خود را به عنوان قهرمانی شجاع و دلیر به مردم معرفی کنید و شمشیر خود را بردارید تا برای تحقق بخشیدن به هدف اولیه تان به راه بیفتید و هر دشمنی را که جلودارتان خواهد بود، به طور کامل از بین ببرید و نابودش کنید.

  در ابتدا هیچ یک از ساکنین شهر به قدرت و شجاعت شما ایمان نمی آورند و تنها پادشاه قوت قلب می دهد تا یک شروع سخت ولی شیرین داشته باشید و این راه دشوار را تا انتها به پیش بروید. Simon کاراکتر اصلی در Eternity Hero است که برای انجام فرمان پادشاه و نجات پرنسس از دوستانش کمک می گیرد و حتی صدها بار جان خود را به خطر می اندازد تا در این راه شکستی را تجربه نکند و با موفقیت آن را پشت سر بگذارد. با وجود این که در بسیاری از مراحل و بخش های بازی Eternity Hero به مقر دشمن نفوذ می کنید و با چندین نفر از آن ها به مبارزه می پردازید، در برخی از مرحله ها نیز آن ها برای وخیم کردن اوضاع شهر دوباره حمله می کنند و باید قدرت دفاعی خود را به رخ همگان بکشانید و با استفاده از سلاح های کلاسیکی همچون شمشیر های برنده و تیغ های پرنده، آن ها را تسلیم خود نمایید.

  حجم فایل : 37.34 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها